SON DAKİKA

Lens Medya Haber – Zonguldak Haberleri

TARİHLER VE BİLET FİYATLARI NE OLACAK?

TARİHLER VE BİLET FİYATLARI NE OLACAK?
Bu haber07 Mayıs 2020 - 14:20 'de eklendi.

Haber:Umut Gündoğan

Zonguldak Hava Limanı’nın iç hat seferlerine açılmasının ardından Türk Hava Yolları (THY) İstanbul aktarmalı Türkiye’nin her yerine uçak seferleri düzenleyeceğini açıklamış ancak pist boyu ve eni elverişli olmadığı için hava durumu muhalefeti ile sık sık seferler iptal edilmeye başlanmıştı.

Corona virüs sebebi ile alınan tedbirler kapsamında havaalanı ulaşımı kapatılmış ve seferler ikinci bir karara kadar iptal edilmişti.

THY’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle uçuşlarda önemli düzenlemelere gidildiği belirtildi.

Açıklamada, tüm dış hat uçuşlarının 1 Mayıs 2020’ye kadar durdurulduğu aktarılarak, “İç hatlarda yalnızca Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van uçuşları kısıtlı şekilde gerçekleştirilecek” denildi

Ancak mayıs ayının ilk haftası geride kalırken Zonguldak Havaalanı uçuşları henüz başlamadı.

Uçuşların normalleşme süreci sonunda yeniden başlayacağı yeniden haftanın 3 günü sefer düzenleneceği ve bilet fiyatlarının makul düzeylerde tutulacağı tahmin ediliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA