SON DAKİKA

Lens Medya Haber – Zonguldak Haberleri

Apple Music, Bugüne Özel 4 Ay Boyunca Ücretsiz Oldu

Apple Music, Bugüne Özel 4 Ay Boyunca Ücretsiz Oldu
Bu haber11 Şubat 2019 - 9:20 'de eklendi.

Aylık abonelik sistemine dayalı müzik servisi platformu Apple Music, bugün için 4 aylık ücretsiz üyelik fırsatı sunuyor.

Ortamda çalan müziği cihazınızın mikrofonu ile dinleyip sunucularına aktaran ve bu sayede hangi müziğin çaldığını tanımlayan Shazam, ismini bilmediğimiz ama sevdiğimiz müziklerin adını öğrenmek için mükemmel bir çözüm yolu oluyordu. Apple’ın geçtiğimiz yıl içerisinde müzik tanımlama servisi Shazam’ı satın almasıyla Shazam, Apple platformuyla bütünleşik hâle gelmişti.

aswqrxz - Apple Music, Bugüne Özel 4 Ay Boyunca Ücretsiz Oldu

Bu gece gerçekleşecek olan 2019 Grammy Ödülleri’ndeki şarkılardan birisini Shazam’layan kullanıcılar, 4 ay boyunca geçerli Apple Music üyeliğine ücretsiz olarak sahip olacaklar. 2019 Grammy Ödülleri’ni evden takip edecekler için Apple uygulama mağazası App Store’da:

Müzik dinleyebilmek için kendinize bir platform arıyorsanız Apple sunduğu bu fırsat sizin için kaçırılmaz nitelikte olacaktır. Apple Music’ten 4 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilmek için 10 Şubat’ı 11 Şubat’a bağlayan gece (bu gece) Türkiye saati ile 03.00’da canlı yayına başlayacak olan 2019 Grammy Ödülleri’ndeki şakıları Shazam’lamanız yeterli.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA